Millest alustada?

Võtke meiega lihtsalt ühendust ja küsige lisainfot!! Aitame leida lahenduse Teie soovidele. Eelnevalt on soovitav ära mõõta see ruum, kuhu mööblit tellida soovite, ning koostada plaan, kuhu on märgitud uste, akende, vee- ja kanalisatsioonitorude, ventilatsiooni, elektripistikute jms asukohad, e. asjad, mida on keeruline ümber paigutada ja mis võivad takistada köögimööbli paigaldamist. Kui eelnevalt on olemas suured kodumasinad nagu näiteks külmik, pliit jne, mis jäävad ka uude kööki, siis tuleb arvestada ka nende mõõtmetega. Kui on olemas korralik maja– või korteriplaan, siis piisab ka sellest.

Täpne mõõtmine tehakse mööbli tellimisel.

Järgmiseks sammuks on mööbli planeerimine ja projekteerimine. Projekt valmib disaineri ja kliendi koostööna – kuulates ära kliendi soovid ja tahtmised, pakub disainer välja ka omapoolseid ideid. Kui kliendil on juba olemas täpne ettekujutus oma unelmate köögist, siis seisneb projekteerimine vaid konstruktsioonilistes ja matemaatlistes lahendustes. Otse loomulikult saab ka oma projekti olemasolul disaineritelt nõu küsida. Projekteerimine on mööbli hinna sees.

Tellimuse vormistamine

Tellimine vormistatakse hinnapakkuminse alusel, mis jääb tellimuslepingu lisaks. Kui pakkumine sobib, sõlmitakse tellimusleping, kus on kirjas kõik kasutatavad materjalid, furnituur, mööbli maksumus, valmimise tähtaeg ja soovi korral ka paigaldus. Paigaldusteenus ei ole mööbli hinna sees, selles tuleb eelnevalt kokku leppida ja paigalduse soov fikseeritakse tellimuslepingus. Üldjuhul moodustab paigalduse tasu 10% mööbli hinnast. Mööbli kohalevedu on tasuta. Mööbli valmimisel võetakse kliendiga ühendust ja lepitakse kokku sobiv aeg mööbli kohaletoimetamiseks ja paigaldamiseks.

Tasumine

50% mööbli maksumusest tuleb tasuda lepingu sõlmimisel, 50% vahetult enne mööbli üleandmist kliendile. Tasuda saab nii sularahas kui pangaülekandega.Jälgi meid sotsiaalmeedias